HAKKIMIZDA

Gayrimenkul hizmetlerinde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz adres
Canary Trabzon’dur.


Canary Trabzon olarak 2014 yılında Trabzon Gayrimenkul alım satım sektöründe bir değer olmak adına yola çıkmış küçük bir işletme iken, bugün yerli ve yabancı yatırımcı ortakları ile projeler hazırlayıp üreten ve sürekli büyümeyi hedefleyen bir şirket konumuna gelmiş bulunmaktayız. Halihazırda yürürlükte olan ve yakın gelecekte başlayacak projelerimiz, yoğun rekabet içeren sektörümüzde yenilikçi ve vizyon sahibi ekibimizle siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına verdiğimiz mücadelenin  bir göstergesidir.

Karadeniz’in gözbebeği olan Trabzon şehrimizde tatiliniz için; turizm, yatırımlarınız için ; inşaat ve gayrı menkul hizmetlerinde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz adres Canary Trabzon’dur.

İnşaat : Estetik ve kullanım açısından en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve sektörümüze öncülük etmektir.
Turizm: Gerek aile ortamına uygun  kiralık apart dairelerimizde, gerekse Canary Suites Otelimizdeki konaklama imkanlarıyla, tatil için şehrimizi tercih eden değerli müşterilerimize fiyat performans açısından hatıralarında kalabilecek en güzel tatili sunabilmek.