GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETİMİZ İLE HAYALLERİNİZE KAVUŞMANIZ İÇİN DOĞRU TERCİHLER İLE SİZLERLEYİZ.Canary Trabzon YATIRIM HİZMET PRENSİBİMİZ


Yatırımcılar günümüzün hızlı değişen piyasa şartlarında Gayrimenkul piyasalarına yaptıkları yatırımlarda, kendi bilgilerinin yanı sıra uzman görüş ve desteğine de ihtiyaç duyabilmektedir. Yatırım danışmanlığı hizmeti bu ihtiyacın karşılanması amacıyla, yatırımcıların karar alıp uygulamasına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Canary Trabzon Yatırım olarak yatırım danışmanlığı hizmeti sunarken amacımız, yatırımcılarımıza risk tercihleri doğrultusunda değerlendirmeler yapıp en iyi alternatifleri sunmaktır.

Yatırım danışmanlarımızın en önemli katma değerlerinden biri değişen piyasa koşullarını siz yatırımcılarımız için takip etmektir. Bu hizmet kapsamında Gayrimenkul piyasasının güncel bilgilerinin yatırımcıya aktarılması, politik ve ekonomik gelişmeler ile ilgili yorumların ve bu gelişmelerin Gayrimenkul piyasalarına olası etkilerinin analiz edilerek en hızlı şekilde aktarılması ve yatırımcılarımıza özel portföy dağılımı tavsiyesi oluşturulması yer almaktadır. Yatırımcıların alım satım kararları yine yatırım danışmanları tarafından uygulanmaktadır.


PROJE GELİŞTİRME HİZMETLERİ


Gayrimenkul projeleri yüksek yatırım ve işgücü gerektirdiğinden ve geri dönülmesi , telafisi mümkün olmayan durumlar içerdiğinden dolayı projenin lokasyonu, niteliği, hacmi, kapsamı, karlılık maksimizasyonu, işletmesi, bütçesi ve süresi ancak doğru bir planlama ile mümkün olur. Başarılı Gayrimenkul projelerine bakıldığında nerede, nasıl, ne zaman, ne kadar sürede ve ne kadar bütçe ile yapılacağı iyi planlanmış ve projenin hayatiyetini devam ettirmekle beraber sürekli katma değer sağlayacak bir proje olması için nasıl işletilip ,yönetileceği doğru kurgulanmış oldukları görülür.

Canary Trabzon Proje Geliştirme Hizmetleri; değerlendirmek istediğiniz arsalarınız için kat Karşılığı, Gelir Paylaşımı ve Yap İşlet Devret Modelleri ile size öneriler hazırlar. Arsa sahipleri için en doğru proje geliştirme çalışması yaparak doğru yatırımcı ile buluşturduğu gibi, yatırımcılar için de aynı şekilde projeleri geliştirecek uygun arsa temini yapmaktadır. Canary Trabzon Proje Geliştirme Hizmetleri; Mülk sahibi ve Yatırımcılar için değerli projeler geliştirmek için uzman kadrosuyla çalışmaktadır.